Vysokovýkonné fyzioterapeutické přístroje

ASTAR Etius LM

ASTAR Etius LM

Kód tovaru: M118
Cena s DPH: 37 806,79 Kč

Popis

Pokročilý přístroj pro elektroléčbu, magnetoterapii a laserovou terapii. Etius LM umožňuje provádění elektroléčby, laserové terapie a magnetické terapie pomocí dvou moderních lokálních aplikátorů magnetického pole. Aplikátory se upevňují přímo na tělo pacienta a nevyžadují zvláštní místnost, lůžko apod. Aplikátory jsou vhodné pro pacienty, kteří mají problémy s pohybem, při zlomeninách apod. Díky jednoduchému přenášení umožňují také terapii u pacienta doma. Přístroj spolupracuje s laserovými sondami ASTAR, tj. bodovými sondami červenými a infračervenými, laserovými skenery a laserovou sprchou.


Mnohofunkční moderní přístroj Etius LM je určený pro:

    elektroléčbu – široké spectrum bipolárních a unipolárních proudů se dvěma plně nazávislými kanály, které lze také použít pro dvoukanálovou terapii
    nízkofrekvenční magnetoterapii
    biostimulační laseroterapii

Díky své mnohofunkčnosti a kompaktnosti přístroj umožňuje provádění procedur také mimo pracoviště.

Etius LM je vybavený dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály, které lze využíz pro dvoukanálovou terapii nebo používat samostatně.

Kromě nejčastěji používaných proudů přístroj umožňuje též aplikaci mikroproudů, unipolárních kolísajících proudů a proudů TENS k léčbě spastické obrny.

Přístroj má k dispozici 449 přednastavených programů a sekvencí, navíc lze tvořit vlastní uživatelské programy. K dispozici je také snadno editovatelný seznam oblíbených programů, ve kterém si uživatel může uložit nejčastěji používané terapeutické programy.
Přístroj Etius LM umožňuje provádění poloautomatické elektrodiagnostiky nervosvalové soustavy.