Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci Vás chceme poprosit o trpělivost. Velký objem objednávek se snažíme vyřizovat co nejrychleji a ke všem objednávkám se určitě ozveme, ale může to trvat déle než jindy. Děkujeme za Vaše pochopení, tým Medihum.sk.
Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci Vás chceme poprosit o trpělivost. Velký objem objednávek se snažíme vyřizovat co nejrychleji a ke všem objednávkám se určitě ozveme, ale může to trvat déle než jindy. Děkujeme za Vaše pochopení, tým Medihum.sk.

Vysokovýkonné fyzioterapeutické přístroje

ASTAR Etius ULM

ASTAR Etius ULM

Kód tovaru: M119
Cena s DPH: 75 613,58 Kč

Popis

Pokročilý přístroj pro elektroléčbu, magnetoterapii, ultrazvuk, kombinovanou terapii a laserovou terapii.

Etius ULM umožňuje provádění elektroléčby, laserové terapie a magnetické terapie pomocí dvou moderních lokálních aplikátorů magnetického pole. Aplikátory se upevňují přímo na tělo pacienta a nevyžadují zvláštní místnost, lůžko apod. Aplikátory jsou vhodné pro pacienty, kteří mají problémy s pohybem, při zlomeninách apod. Díky jednoduchému přenášení umožňují také terapii u pacienta doma. Ultrazvuková hlavice 4 cm2 / 1 MHz - 210

Přístroj spolupracuje s laserovými sondami ASTAR, tj. bodovými sondami červenými a infračervenými, laserovými skenery a laserovou sprchou.

Mnohofunkční moderní přístroj Etius ULM je určený pro:

    elektroléčbu – široké spectrum bipolárních a unipolárních proudů
    ultrazvukovou terapii a fonoforézu
    nízkofrekvenční magnetoterapii
    biostimulační laseroterapii
    standartní kombinovanou terapii

Díky své mnohofunkčnosti a kompaktnosti přístroj umožňuje provádění procedur také mimo pracoviště.

Etius ULM je vybavený dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály, které lze spojit pro dvoukanálovou terapii nebo používat samostatně.

Přístroj spolupracuje s různými druhy hlavic, laserů a aplikátorů, mj.:

    hlavice pro standartní ultrazvukovou terapii 1 nebo 4 cm2/1 MHz
    bodová laserová sonda červeného světla, délka vlny 660 nm, 40 nebo 80 mW
    bodová laserová sonda infračerveného světla, délka vlny 808 nm, 200 nebo 400 mW
    skenující aplikátor R 660 nm, 50 mW/IR 808 nm, 400 mW nebo R 660 nm, 100 mW/IR 808 nm, 450 mW
    sprchový laserový aplikátor R 660nm, 200 mW + IR 808 nm 1600 mW
    aplikátor magnetického pole CPE

Výstupní obvody přístroje Etius ULM mohou pracovat ve dvou režimech: stabilizace pacientského proudu nebo stabilizace výstupního napětí, přičemž druhý z těchto režimů je vhodný zejména v případě použití mobilních technik a kombinování procedur.

Kromě nejčastěji používaných proudů přístroj umožňuje též aplikaci mikroproudů, unipolárních kolísajících proudů a proudů TENS k léčbě spastické obrny.

Přístroj má k dispozici 449 přednastavených programů a sekvencí, navíc lze tvořit vlastní uživatelské programy. K dispozici je také snadno editovatelný seznam oblíbených programů, ve kterém si uživatel může uložit nejčastěji používané terapeutické programy.
Přístroj Etius ULM umožňuje provádění poloautomatické elektrodiagnostiky nervosvalové soustavy.