Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci Vás chceme poprosit o trpělivost. Velký objem objednávek se snažíme vyřizovat co nejrychleji a ke všem objednávkám se určitě ozveme, ale může to trvat déle než jindy. Děkujeme za Vaše pochopení, tým Medihum.sk.
Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci Vás chceme poprosit o trpělivost. Velký objem objednávek se snažíme vyřizovat co nejrychleji a ke všem objednávkám se určitě ozveme, ale může to trvat déle než jindy. Děkujeme za Vaše pochopení, tým Medihum.sk.

Spirometry

Spirometer SpiroSonic Flo Professional Edition

Spirometer SpiroSonic Flo Professional Edition

Kód tovaru: 4650
Cena s DPH: 23 086,04 Kč

Popis

Profesionální nástroj na diagnostiku dýchacích funkcí. Přístroj lze připojit prostřednictvím USB rozhraní k PC resp. notebooku. Na počítači běží profesionální program SpiroReporter Professional Edition, který komunikuje prostřednictvím USB s prístrojom. Použitie: v první řadě vyšetření plicních funkcí (vitální kapacita apod.), Diagnostika onemocnění dýchacího ústrojí, alergie, sledování stavu pacienta po medikamentózní léčbě apod. Díky Polgar protokolu a vestavěným animacím (Incentive) lze přístroj používat na vyšetřování dětí již o 4 let. V přístroji se nenacházejí žádné pohyblivé součástky (není tam např. Turbína, membrána apod.). Měřící trubice na pohled vypadá jako hladká trubice. Vnitřní hladkou plochu měřicí trubice lze jednoduše sterilizovat za studena; není třeba používání antibakteriálního filtru (doporučuje se pouze používání náustku). Principem činnosti přístroje je ultrazvukové měření proudění. Specifikace: přesnost: 3%; rozklad: 6 ml / s; interval proudění: ± 18 l / s; frekvence vzorkování: 80 MHz. Rozměry: 27 x 60 x 150 mm. Komunikace s počítačem: USB rozhraní. Napájení: USB 5 V (přístroj je napájen z počítače, jiný zdroj energie není zapotřebí). Přístroj má robustní design s odolnou mechanikou, trvalou výrobní kalibraci. Softwarový produkt dodáván s přístrojem "SpiroSonic Flo Professional Edition" zobrazuje parametry FVC, FEV1, FEV1 / FVC, FEV6, FIVC, FIV1, EV, PEF, PIF, FEF25, FEF50, FEF75, FIF25, FIF50, FIF75, MIMEF2550, MIMEF2575, FET, EV, ZeroTme, Estimatied Lung Age (odhadovaný funkční věk plic) a frekvenci dýchání. ThorSoft programový produkt je program s přátelským ovládáním. Program ThorSof Proffessional Edition je softwarový produkt vhodný pro vyšetřování a diagnostiku velkého množství pacientů. Postavení lékařské diagnostiky je podporováno grafikou, animací a komunikací v lidské řeči. Kromě toho je k dispozici účinný podpůrný systém rozhodování. Další vlastnosti: automatická vnitřní kalibrace, možnost připojit telemetrický interfejs. Plug & amp; Play USB PC spojení (není nutná žádná konfigurace, jednoduše připojíte k počítači a funguje. Software komunikuje s pacientem lidským hlasem, pacient může přístroj používat i sám v pohodlí domova připojen k vlastnímu počítači. Softwarový produkt obsahuje modul sledování vlivu léků (PRO, POST testy). Programový produkt SpiroReporter Professional Edition spolupracuje i s počítačovým EKG zařízením CARDIAX. Příslušenství: ThorSoft počítačový diagnostický software s naprostou diagnostikou respiračních funkcí, USB kabel pro připojení k počítači, uživatelská příručka.