Dentální hygiena

Bylinná zubní pasta s fluorem Herbadent Professional, 100g

Bylinná zubní pasta s fluorem Herbadent Professional, 100g

Kód produktu: 0336
Cena s DPH: 174,51 Kč

Popis

+ S vysokým obsahem bylinného extraktu
+ S vyšším obsahem fluoru
+ Gelová zubní pasta, obsahuje extrakt ze 7 léčivých bylin
+ S přírodním pěnidlem (bez SLS)
+ Péči o dásně při každém čištění zubů
+ Obsahuje jemné abrazivní složky odstraňující plak
HERBADENT® Professional bylinná zubní pasta s fluorem čistí zuby od zubního povlaku a současně se stará o dásně a sliznici dutiny ústní. Pravidelné čištění zubů a masáž dásní omezuje tvorbu zubního plaku a snižuje riziko zubního kazu a zánětu dásní. Vhodná péče a ochrana zubů a ústní dutiny při projevech paradentózy, jako je krvácení a zánět dásní.
Obsahuje vysoký obsah bylinného extraktu a fluoru než HERBADENT ® bylinná zubní pasta s fluorem 75 g.
HERBADENT® Professional bylinná zubní pasta s fluorem obsahuje unikátní a klinicky ověřenou směs extraktů a silic ze 7 léčivých rostlin: extrakt řepíku, heřmánku, šalvěje, mochny a silici mátovou, hřebíčkovou a fenyklovou. Je vyrobena podle tradičních receptur a bez použití chemických barviv.
Děti do 6 let včetně
Při čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství ve velikosti zrna hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluorid přijímán z jiných zdrojů, konzultujte se svým zubním nebo praktickým lékařem. Obsahuje 1450 ppm fluoru a vysoký obsah bylinného extraktu.
Správné čištění zubů:
Čistěte si zuby minimálně dvakrát denně po jídle kvalitní zubním kartáčkem a dostatečným množstvím zubní pasty. Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů. Pomocí malých vibračních pohybů setřete nečistoty od kořenů až po korunky zubů. Nezapomeňte na očištění vnitřní strany zubů a kúsacích ploch židlí.
Zubní kartáček vyměňte ihned, jakmile jeví znaky opotřebení, nejpozději však po třech měsících používání. Pro zdravé zuby a dásně používejte zubní kartáčky s rovně zastřiženými štětinami - jemnými nebo velmi jemnými. Nezapomeňte na pravidelnou návštěvu Vašeho zubního lékaře jednou za půl roku a preventivní ošetření u dentální hygienistky.
SLOŽENÍ
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol denat., Salicylic acid, Agrimonia eupatoria ext., Chamomilla recutita ext., Salvia officinalis ext., Potentilla erecta ext.), PEG-32, Sodium benzoate, Sodium sweetalmondamphoacetate, Eugenia caryophyllus oil, Mentha piperita oil, Sodium fluoride, Hydroxyethylcellulose, Foeniculum vulgare oil, Sodium saccharin