Dentální hygiena

Bylinná zubní pasta se ženšenem Herbadent Homeo, 100g

Bylinná zubní pasta se ženšenem Herbadent Homeo, 100g

Kód produktu: 0337
Cena s DPH: 161,49 Kč

Popis

+ Gelová zubní pasta, obsahuje extrakt ze 7 léčivých bylin

+ Bez fluoru a bez mentolu

+ S přírodním pěnidlem (bez SLS)

+ Doporučená při přecitlivělosti Nebo alergii na fluor, připadne mentol

+ Vhodná při Léčba homeopatik

+ Jemně sladká chuť ženšenu

+ Hodí se i pro péči o mléčnou chrup u malých dětí

+ Ai pro onkologické pacientovo

HERBADENT home bylinná zubní pasta Se ženšenem neobsahuje běžné složka zubních pást, Jak je fluor Nebo mentol. Je proto vhodná pro pravidelný péči o zubní sklovinu při přecitlivělosti Nebo při alergických projevech na tieto složka. Hodí se i na péči o mléčnou chrup malých dětí, které by mohly pastu spolknout. Je možné kombinovat i s moderní homeopatickou Léčba.

HERBADENT home bylinná zubní pasta byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky na homeopatii. Při Léčba homeopatika se Odporučte Mít při PODÁNÍ čisté ústa, aby nebylo ovlivněno vstřebáváním účinné látky ústní sliznice. Je důležité se v case podáváním vyhnutí silně aromatickým látkám, které mohou snižovat účinností homeopatické Léčba.

Obsahuje unikátní přírodní receptury ze 7 léčivých bylin: Řepík, heřmánek, šalvěj, mochna, hřebíček, fenykl a ženšen .. Tento bylinný extrakt napomáhá v ústní dutině antibakteriálnímu účinku a udržuje tak
Dlouhodobá vaše dásně a sliznice dutiny ve výborném stavu! Je vhodná na péči a ochranu zubů a ústní dutiny ai při projevech paradentózy. Obsahuje přírodní pěnidla a je vyrobena bez použití chemických barviva.

HERBADENT home bylinná zubní pasta obsahuje velmi jemné abrazivní složka, ktere účinně čistíte zuby od zubního plaku. Pravidelné čištěním zubů a masáž dásní omezuje tvorbu zubního plaku a snižuje riziko zubního kazu a zánětu dásní.

Čistíte si zuby minimálně 2x denně po jedle.Nezabudnite na pravidelné návštěvy Vašeho zubního lékaře jednou za půl roku a preventivně ošetřením u dentální hygienické.

Mentol je běžnou součástí mátové silice, která se přidává do většiny zubních past. Má chladivý efekt a osvěžuje dech, proto je v dentálních přípravcích tak rozšířená. Tato hodně aromatická látka může při podávání homeopatické léčby ovlivňovat její vstřebávání v ústní dutině. Proto je dobré při homeopatické léčbě používat speciální zubní pastu, která tuto látku neobsahuje.
Ženšen vstřebáván ústní sliznicí účinně podporuje zpevňování a stahování dásní a napomáhá celkové regeneraci ústní dutiny.

SLOŽENÍ:
Glycerin, Hydrated Silica, Aqua purificata, PEG-32, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla erecta Ext.), Sodium Sweetalmondamphoacetate, Sodium Benzoate, Hydroxyethylcellulose, Eugenia Caryophyllus Oil, Panax Ginseng Root Ext., Foeniculum vulgare Oil, Sodium Saccharin