Zářiče uzavřené (nepřímo vyzařující) s montáží na stěnu

PROLUX G ® 72WA

PROLUX G ® 72WA

Kód tovaru: M1047
Cena s DPH: 11 570,18 Kč

Popis

Nástěnný, ventilátorový germicidálním zářič, vhodný do vlhkého prostředí, je účinná pomůcka k dezinfekci vzduchu, bez použití chemikálií.

Popis produktu
Germicidálním zářič dezinfikuje vzduch od různých mikroorganismů jako jsou bakterie, viry a prvoky pomocí UVC záření, které účinně ničí mikroorganismy a způsobuje fotochemický rozpad jejich DNA.

Uzavřený germicidálním zářič má zdroj UV záření uložen v tunelu, přes který Previev vzduch z místnosti. Kontaminovaný vzduch vchází do přístroje zespodu a vychází z vrchní části, čímž se zajišťuje cirkulace vzduchu v místnosti. V tunelu je vysoká dávka UVC záření, která v kombinaci s průtokem vytvoří potřebnou dávku pro likvidaci individuálních typů bakterií a virů v celé místnosti.

Germicidálním zářič G 72WA je uzavřený typ zářiče, slouží tedy na nepřímé ozařování místnosti. Tato pomůcka je velmi praktická z důvodu, že se dá používat i za přítomnosti lidí v místnosti. Je schopni velmi účinně ničit choroboplodné zárodky ve velmi širokém rozsahu. Provoz zářiče je velmi tichá díky ventilátorům s magnetickými ložisky.

Uzavřené germicidní zářiče se používají hlavně v domácnostech, školách, kancelářích, úřadech, nemocnicích, ambulancích, čekárnách nebo v různý zdravotnických zařízeních.

Výrobce je držitelem certifikátu kvality: ISO 9001 SK a ISO 13485 SK

Dezinfekce vzduchu germicidálním zářičem G 72WA dosahuje vzdálenost do 6 m. Síla UV záření je 120 μW.

technické parametry
Provedení připojení ventilátorový - uchycení na zeď
Barva bílá
Příkon 72 W
Rozměry 1020 x 85mm
Váha netto 2,8kg, brutto 3,1kg
Napájení 230V / 50Hz
Životnost trubice 18000 hodin
Objem vzduchu 60 m3 / hod